Trasa

by admin

Wanoga to dwie trasy do wyboru

W edycji 2022 zadebiutowała „Wanożka”, czyli krótsza wersja ultra Wanogi. 

Baza zawodów

W dwóch pierwszych edycjach naszą bazą był Ośrodek Wypoczynkowy Szarlota w Szarlocie. Nie jest przesądzone, że w 2023 pozostanie ta sama lokalizacja. Będziemy informować Was na bieżąco w mediach społecznościowych i poprzez newsletter, jak tylko dokonamy ostatecznego wyboru. Chcemy, aby doświadczenie integracji, bazy i relaksu po zawodach było jak najlepsze dla każdego uczestnika!

Trasy

Poniżej zobaczysz wersje obu tras. Pamiętaj, ze nie są to oficjalne ślady na sezon 2023. Na pewno zaskoczymy Cię kilkoma nowościami! Zobacz jak wyglądała wędrówka śladami Wanogi w 2022 roku. 👇

Wędrówka przez Pomorze

Wanoga znaczy po kaszubsku wędrówka. Spodziewaj się więc niezapomnianej rowerowej włóczęgi przez Kaszuby, wzdłuż Morza Bałtyckiego, by przez Trójmiejski Park Krajobrazowy i tamtejsze moreny powrócić do serca Kaszub. Wszystko to spięte serpentynami dróg wszelkiego rodzaju, z naciskiem na przejezdność. Ale nikt nie mówi, że będzie łatwo. Za to przyjemnie na pewno, jeśli tylko lubisz ultra dystanse i piękne widoki!

Dla zwolenników krótszej wyrypy przygotowaliśmy Wanożkę, czyli krótszą pętlę. Startując na tym dystansie oddasz nadmorskie wrażenia, ciesząc się w zamian podwójną dawką kaszubskich szutrów.

Dołącz do przygody